T2L & T2LF

Důležitá změna ve vystavování dokladů T2L & T2LF již od 01.03.2024

Od 1. března 2024 bude spuštěn nový systém EU - Transevropský systém Proof of Union Status - "PoUS", který je určen pro vystavování důležitých průvodních dokumentů sloužících k prokazování statusu Společenství T2L a T2LF.

Bez registrace do tohoto systému hospodářský subjekt nezíská doklad T2L a T2LF.

Papírové verze dokladů T2L a T2LF již nebude možné od 01.03.2024 nadále používat.

Doporučujeme vám, abyste se zaregistrovali nyní - Klikněte na tlačítko " Spustit proces registrace "  a zaregistrujte se.

V případě zájmu nabízíme součinnost při vyplnění a odeslání žádosti o registraci.

Spustit proces registrace

Více informací na tel. 800 100 088.

Vaše výhody při vystavování průvodních dokladů T2L a T2LF s Gerlachem

Podpoříme vás během procesu registrace on-line
Zodpovíme vaše případné dotazy
Pomůžeme vám zvolit si Gerlach jako zástupce pro vystavování dokladů
Naši celní deklaranti jsou proškoleni na používání nového systému
Šetříte čas a můžete se soustředit na svůj hlavní byznys
Spustit proces registrace

T2L & T2LF – pomůžeme vám s jednotlivými úkony

Jen registrované hospodářské subjekty mohou po 1. březnu 2024 získat průvodní doklady pro prokázání statusu zboží Společenství T2L a T2LF.

Zjednodušte si život a využijte naší nabídky na pomoc s registrací vaší společnosti do systému PoUS.  Spojíme se s vámi prostřednictvím Teams a postupně vás budeme navigovat krok za krokem.

Po úspěšné registraci do systému přichází další nezbytnost, vybrat si, zda si průvodní doklady T2L a T2LF budete napříště vystavovat sami, nebo zda budete chtít i nadále využívat našich služeb.

Také v tomto případě můžete počítat s naší podporou, pokud budete mít zájem i nadále využívat našich služeb, opět vás krok za krokem provedeme tím, jak si nás v systému označit za zástupce pro vystavení těchto dokladů.

V případě zájmu o naší asistenci ve věcech registrace a nastavení delegovaného zástupce se,  prosím, obracejte emailem na kolegu odpovědného za konzultace [email protected]

Po úspěšné registraci a delegování GERLACH spol. s r.o. jako svého zástupce ve věcech vystavení průvodních dokladů T2L a T2LF v systému PoUS se můžete obracet na kteroukoliv z našich kanceláří, kde vám naši proškolení zaměstnanci zajistí požadované doklady v novém systému. Papírové verze dokladů T2L a T2LF již nebude možné od 01.03.2024 nadále používat.

Kontaktujte nás

Přední neutrální poskytovatel celních služeb v Evropě
Více než 140leté zkušenosti v celních službách
Lokálně zavedený - celosvětově propojený ve více než 200 zemích
Copyright ©2024 Gerlach Customs
chevron-down